ארגז כלים שלם במכשיר אחד בגודל מפתח? בלתי אפשר! נכון?

סיכום: פרויקט קיקסטארטר גרמני השיק את אחד הגדג’טים המדוברים ביותר של 2022, והוא אפילו מספק את כל מה שהם הבטיחו. אנשים ברחבי היבשת כבר זורקים את האולרים השוויצריים השמנים שלהם לטובת המכשיר הקטנטן אך עשוי מפלדה וגאונות גרמנית טהורות.

נמאס לכם מלמצוא את עצמכם בלי הכלי האחד הקריטי הזה שאתם ממש צריכים? אתם כל הזמן מאבדים את המברג פיליפס שלכם? אתם חושבים שהאולרים והלדרמנים בעולם הזה גדולים ושמנים מדי וכל הזמן גורמים לזה שעוצרים אתכם לבדיקות בביטחון? אז יש לכם מזל היום כי הגדג’ט הטוב ביותר של 2022 סוף סוף כאן להציל את היום.

דמיינו את זה. קיבלתם את החבילה שלכם. היא הגיעה באיחור. חיכיתם לה הרבה יותר מדי זמן. אתם ממש מבסוטים. אתם רוצים לפתוח אותה, אבל… הסלוטייפ הזה ממש עבה וחזק. אתם בודקים בכיסים בחוסר אונים. אתם מנסים את המפתחות שלכם אבל הם לא חדים מספיק. אתם תצטרכו לחכות עד שתגיעו הביתה לקחת סכין מהמטבח אה… אוף.

עכשיו דמיינו שאתם על האופניים שלכם ומשהו השתחרר, או שאתם צריכים לפתוח את האזיקונים האלה או אולי נגמר לכם נייר הגלגול לטבק. לרשימה של הבעיות היומיומיות הקטנות האלה שאתם נתקלים בהן מדי יום וממררות לכם את החיים אין סוף.

אם רק היה איזה כלי קסם קטן, לא יותר גדול ממפתח הבית שלכם, שיכול לבצע איזה 24 פעולות שונות בנוסף לכל מה שהזכרנו כבר. אבל זה לא יכול להיות. לא יכול להיות שדבר כזה קיים. זה פנטזיה מוחלטת. אז תאמת…

 

פנטזיה הופכת למציאות

קוראים לו KeyX24, והוא באמת גאוני. הגרמנים אוהבים יעילות יותר מכל דבר בעולם ומפתח הכלים הקטן הזה הוא ההתגלמות של האהבה הזאת.

מלא בלפחות 24 שימושים שונים שהיוצרים הצליחו לספור, הוא למעשה שיא הייעול של ערכות כלים. מינימום גודל ומקסימום שימושים, ובטלכס יותר שימושים פר סנטימטר ממה שיש לפלאפון.

חלק מהתומכים הראשונים במוצר כבר טוענים שKeyX24 עושה לכלים מה שמחשוב קוונטים עושה למחשבים, פי 100 יותר קטן עושה פי 100 יותר עבודה.

עם כל כך הרבה רעש סביבו, היינו חייבים לנסות אותו בעצמנו…

 

מה הופך אותו למיוחד?

דמיינו ארגז כלים שלם נדחס לתוך לגודל של המפתח לבית שלכם. זאת ההרגשה כשמשתמשים ב KeyX24.

עשוי מפלדת 420 האיכותית ביותר  שמוודה שהוא יהיה עמיד וישמור את הלהב שלו חדה לכל מה שאי פעם תצטרכו לחתוך. תהליך הייצור שלו משתמש בשיטת Metal Injection Molding ועובר טיפולי חום עד H900, שזה הרבה מילים גדולות שמשמעותן שהוא יכול לעמוד בכל מה שמוח בן התמותה שלכם יכול לחשוב עליו.

הוא עשה הכול במשרד שלנו, מלעזור בחיתוך כבלים, הברגת ברגים ואפילו היה חלק מהותי מהפסקת העישון. הצלחנו לספור לפחות 16 כלים שונים שהוא מחליף בזמן הבדיקות שלנו, יש לנו משמעותית פחות דמיון מליוצרים שלו.

הגרמנים לא עושים שום דבר חצי דרך ומילאו את הבחור הקטן הזה בכמה פונקציות ושימושים שהם יכלו לדחוס לתוכו. 

✅ קטנטנן אבל עדיין גדול מספיק כדי לשמש כמפתח ברגים או מברג בלי בעיה.

✅ עשוי מפלדת 420 מטופלת חום עמידה בטירוף.

✅ קל מספיק כדי לשים על צרור המפתחות שלכם ולשכוח שהוא שם עד שתתקלו באיזה בעיית עולם ראשון כמו דרישה לסכין לפתוח את הקופסא של האייפון החדש שלכם.

קל לראות למה כולם מצהירים שהבחור הקטן הזה הוא הגדג’ט מספר 1 של 2022. כל עובדי המשרד שלנו כבר השיגו אחד, חוץ מאחד ששילם הרבה יותר מדי כסף בשביל הלדרמן שלו ומסרב להקשיב להיגיון בגלל ההשקעה.

ועכשיו שהזכרנו את זה, שכחנו את החלק הכי טוב! מימון ההמונים של ה KeyX24 היה כל כך מוצלח שכחלק מחגיגת ההשקה החברה החליטה לחלק אותו ב50% הנחה ומשלוח חינם לכל העולם

ה KeyX24 באמת כלי קסום שלא יכולנו לחלום אפילו שיהיה קיים מחוץ לסרטי מדע בדיוני, אבל הוא אמיתי ואנחנו צופים שהוא יצטרף ליותר ויותר צרורות מפתחות ברחבי העולם בעתיד הקרוב, אז תשיגו אותו כל עוד הוא במבצע!

אבל אל תקשיבו רק למילה שלנו! האנשים האלה אהבו את KeyX24:

“אחי חיכיתי לזה מאז שהכריזו על הגיוס תורמים לזה. אני פשוט שולף אותו מול החברים בפארק, מתקן להם אתו את האופניים או הסקייט ואז מעשן דרכו כמו איזה בוס. מת על זה.”

“ניסיתם אי פעם ללבוש סקיני ג’ינס עם אולר? לא? לא מומלץ. המפתח הקטן הזה הוא פשוט פלא, עכשיו אפשר להיראות טוב ולתקן מחשבים בלי כל הזמן לאבד את הכלים. פשוט כיף.”

“זה באמת אחד מהחברים הכי טובים שאי פעם יצרו למכונאים. עושה כמעט כל מה שאי פעם תצטרכו בהתראה קצרה ואפשר פשוט לשים אותו עם המפתחות שיהיה מוכן בכל רגע. כל פעם שחושבים שהגרמנים לא יכולים לייעל דברים יותר ממה שכבר קיים הם מוצאים דרך להוכיח אחרת.”

 

מסקנה: כדי לכם להשיג KeyX24?

דילגתם לחלק הזה נכון? כן. כן כדי לכם. דמיינו מישהו שהוציא מאות או אלפים על ערמת כלים רק כדי לגלות שהבחור הקטן הזה יכול להחליף את כולם. אל תהיו המישהו הזה. זה במבצע מטורף ועושה כל מה שתצטרכו ויותר. אנחנו מתים עליו. ממליצים בחום. תשיגו אותו לפני שהמבצע נגמר.

יתרונות:

  • קל משקל ונייד
  • רב-שימושי
  • עמיד מאוד
  • עמיד בפני שריטות וחלודה
  • מברג אוניברסלי

חסרונות:

  • עלול להיגמר המלאי בקרוב מאוד

 

איך משיגים:

עכשיו שאתם יודעים שאפשר לפתור כל כך הרבה בעיות עם כלי קטנטן אחד, בטח כבר מגרד לכם להשיג אחד לעצמכם, אז הנה הצעדים הפשוטים:

  1. אנחנו ממליצים להזמין KeyX24 מקורי מהאתר הרשמי כאן.
  2. שימו אותו על המפתחות שלכם, סובבו אותו באוויר ותגידו שלום לכל הבעיות היומיומיות המעצבנות שאנשים רגילים צריכים לסבול מהן.

מבצע מיוחד: לזמן מוגבל, קבלו 50% הנחה ומשלוח חינם

לחצו כאן כדי לממש את 50% ההנחה והמשלוח חינם לכל העולם על ה KeyX24 שלכם >>>

הערה: KeyX24 לא זמינים באתרים אחרים.